Pierwszy mecz kontrolny za nami

W środę 19 lipca podopieczni Mariusza Szarka rozegrali pierwszy mecz towarzyski przed startem nowego sezonu.

Trener w tym meczu miał do dyspozycji 23 zawodników. Zespół z Proszowic jest w trakcie budowy dlatego taka ilość piłkarzy. Spotkanie odbyło się w Kazimierzy Wielkiej z tamtejszą Spartą. Mecz był rozgrywany w trzech tercjach po 30 minut. Drużyna Proszowianki wygrała 1:0 po bramce wychowanka Grzegorza Turka.

Skład Proszowianki:

1 tercja: Zawartka - Testowany 1, Skalski, Jelonkiewicz, Woźniak, Testowany 2, Testowany 3, Testowany 4, Bździuła K, Turek G, Bartosik

2 tercja: Zawartka - Wrona, Skalski, Jelonkiewicz, Testowany 5, Kaczor, Testowany 6, Testowany 7, Testowany 8, Turek D, Testowany 9

3 tercja: Zawartka - Janik, Kot, Skalski, Testowany 10, Testowany 11, Kwiecień, Testowany 4, Testowany 12, Turek G, Testowany 3