Witamy na pokładzie trenerze!

Nowym trenerem Proszowianki został pan Mariusz Szarek.Szkoleniowiec drużyny z ulicy Parkowej w poprzednim sezonie prowadził drużynę Wisła Jeziorzany, która gra w V lidze grupie drugiej. Zarząd klubu po ciężkich obradach i trudnych decyzjach powieżył właśnie trenerowi Szarkowi prowadzenie pierwszej drużyny. Klub szukał młodego, ambitnego trenera i dlatego wybór padł na trenera Szarka mimo wielu kandydatur. Nowemu opiekunowi zespołu z Proszowic życzymy samych sukcesów sportowych, zwycięstw oraz radości z pracy wykonywanej w Proszowiance. Mariusz Szarek poprowadzi pierwszy trening z drużyna 15 lipca o godzinie 10:30. Wszystkich zainteresowanych gra w Proszowiance zapraszamy na testy do naszego klubu.